;

صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

تبریک میلاد با سعادت امام زمان(عج) و نکوداشت هفته بزرگداشت سربازان گمنام امام زمان

روابط عمومی اداره کل هواشناسی طی پیامی میلاد با سعادت امام زمان(عج) و هفته بزرگداشت سربازان گمنام امام زمام (عج) را تبریک گفتند. متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

امنیت واقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی حاصل خون شهیدان وفداکاری ایثارگران و تلاش قابل تحسین و درایت و تدبیر هوشمندانه و قابل تقدیر مجموعه گمنام و با اخلاص و توانمندی است که با مبارزه بی امان با ترفندهای دشمنان اسلام آرامش وامنیت را به مردم همیشه در صحنه هدیه می نمایند .

سربازان گمنام امام زمان (عج) فداکارانه با تلاشی که کمتر انعکاس رسانه‌ای پیدا می‌کند با انواع خطرها روبه‌رو شده و بسیاری از توطئه‌ها را خنثی می‌کنند وهمواره آرامش وامنیت رابرای مردم به ارمغان آورده اند.

عزیزانی که همه ی هجمه های پیچیده و نقشه های خطرناک دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت سر افراز ایران اسلامی را خنثی نموده و امروز آسایش، امنیت و آرامش جامعه که مبنای رشد و بالندگی و توسعه ی همه جانبه کشور است مرهون همت امنیت آفرین این فرزندان سرافراز میهن اسلامی است. ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای گرانقدر عرصه امنیت وآرامش وپایداری ، میلاد با سعادت امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف ) مصادف است با روز سربازان گمنام امام زمان (عج)، این روز باسعادت را محضر شریف مقام عظمای ولایت ومردم ولایتمدار ایران اسلامی و تمامی شیعیان جهان ومنتظران واقعی ظهور آن حضرت و بویژه سربازان گمنام امام زمان استان اردبیل تبریک وتهنیت عرض نموده وبرای همگان از درگاه خداوند توفیقات روزافزون مسئلت مینمایم.

 

منبع خبر:

روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1396/1396-02-20(week).htm

تاريخ خبر :

 20/ 02 / 1396

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان اردبیل می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از محتویات آن استفاده نمایند.