;

صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

گرامیداشت هفته عفاف و حجاب در هواشناسی استان اردبیل

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی اردبیل در مورخ 24/3/1396 به مناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب از بانوان محجبه شاغل در اداره  با اهداء لوح از طرف دولتی مهر مدیر کل هواشناسی اردبیل و  مجید کوهی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج اداره کل هواشناسی تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم دولتی مهر ، مدیر کل هواشناسی اردبیل ضمن گرامیداشت این ایام و با بیان اینکه رعایت حجاب و عفاف در جامعه ما یک ارزش محسوب می شود و اساس شکل گیری نظام مقدس برپایه های ارزش های و کرامت انسانی برای قرب و رضای خداوند متعال تشکیل و بنیانگذاری شده و وظیفه همه مسئولین و مردم است تا در راستای حفظ و عینیت بخشیدن به ارزش ها و آرمان ها تلاش ، همراهی و مساعدت داشته باشند. دولتی مهر تصریح نمود: در سال های اخیر در کشور ما دشمنان سعی و تلاش زیادی در بد حجابی و بی حجاب کردن بانوان با صرف هزینه های هنکفت و پوشش شبکه های ماهواره ای و گسترش شبکه های اجتماعی در فضای مجازی انجام داده اند که تا حدود زیادی دشمنان متاسفانه موفق شدند و وظیفه شرعی و قانونی ماست تا در برخورد و جلوگیری و رصد و ریشه یابی این معضل فرهنگی و اجتماعی همت عملی نه شعاری داشته باشیم.

در ادامه مجید کوهی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ضمن تاکید برحضور عفیفانه بانوان در محیط کار به عنوان یکی از عرصه‌های مهم فعالیت‌های اجتماعی، نه تنها موجب اعتلای فرهنگی جامعه می‌شود بلکه نقش و سهم موثری در تحقق جامعه اسلامی خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه حجاب در اسلام به معنای بردگی و پرده نشینی نیست بلکه به معنای پوشش معقول برای جلوگیری از فساد و حفظ کرامت زن است ، و چون گوهر عفاف و حجاب به زن شخصیت و وجاهت می دهد و در ادارات این بخش  حجاب برتر تنها چادر می باشد که امید است بانوان به این مسئله توجه ویژه داشته باشند.

                                          

 

منبع خبر:

روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1396/1396-03-24(hejab).htm

تاريخ خبر :

 28/ 03 / 1396

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان اردبیل می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از محتویات آن استفاده نمایند.