;

صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

تجلیل از آزادگان هواشناسی استان اردبیل

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی اردبیل، بمناسبت گرامیداشت 26 مرداد سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی مراسم تجلیل از مقام این عزیزان در محل اداره کل هواشناسی اردبیل برگزار شد.

دولتی مهر مدیر کل هواشناسی اردبیل  در این مراسم با تبریک سالروز بازگشت آزادگان به میهن گفت: آزادگان و ایثارگران با رشادت‌هایشان روز 26 مرداد را به افتخاری برای کشور اسلامی تبدیل و شهدا نیز با خون خود درخت تنومند انقلاب را آبیاری کردند تا دشمنان و استکبار جهانی نسبت به آرمان‌ها و ارزش‌های نظام توانایی هیچ توطئه‌ای را در سر نداشته باشند.

دولتی مهر در این دیدار صمیمی با آزادگان ایثارگر در این اداره کل ، ضمن توصیف رشادت ها و جانفشانی های ایثارگران در دوران دفاع مقدس، به ویژه صلابت و پایمردی آنان در اردوگاه های رژیم متجاوز بعثی، آن را درس بزرگ آزادگی در عین در بند بودن عنوان کرد.

در ادامه ی این دیدار مدیر کل هواشناسی اردبیل  با  لوح سپاس  و هدایایی، از  همکاران بازنشسته آزاده اداره کل هواشناسی استان اردبیل  آقایان ابراهیم نصیری و جمال جعفرپور تجلیل به عمل آورده  و تداوم موفقیت هایشان در خدمتگزاری به میهن اسلامی ایران با الهام از روحیه  و عزم بلند ایثارگری  را از درگاه خداوند متعال مسألت نمود.

                                      

 

منبع خبر:

روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1396/1396-05-26(azadeh).htm

تاريخ خبر :

 30/ 05 / 1396

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان اردبیل می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از محتویات آن استفاده نمایند.