;

صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

برگزاری جلسه مشترک اتاق بازرگانی و هواشناسی استان اردبیل

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی اردبیل روز شنبه 28 مرداد ماه 1396 جلسه مشترکی بین اتاق بازرگانی و هواشناسی اردبیل برگزار گردید.

این جلسه که در محل اتاق بازرگانی اردبیل برگزار گردید ، دولتی مهر مدیر کل هواشناسی اردبیل با بیان اینکه خوشبختانه در اتاق بازرگانی اردبیل پتانسیل هایی مانند شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی وجود دارد که می توان از آن در راستای بر طرف نمودن مشکلات احتمالی پیش روی دستگاهها و احاد مردم در حوزه منابع آبر و کشاورزی استفاده نمود.

در ادامه دولتی مهر ضمن تشریح فعالیت های هواشناسی اردبیل در حوزه توسعه هواشناسی کاربردی(تهک)در سطح کشور و لایه های مختلف آن ، آمادگی این اداره کل را جهت خدمات رسانی به کلیه دستگاهها و کاربران نهایی را اعلام نمودنند.

در پایان حسین پیرموذن رئیس اتاق اردبیل ضمن استقبال از حضور فعال و پر رنگ هواشناسی اردبیل در خدمات رسانی به همشهریان عزیز ، جهت استفاده از ظرفیت های هواشناسی دستور عضویت در کمسیون کشاورزی آب و محیط زیست اتاق بازرگانی و ارائه پیش بینی و توصیه های هواشناسی در سایت  و کانال اتاق بازرگانی را صادر نمودند.                                      

 

منبع خبر:

روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1396/1396-05-28(bazargani).htm

تاريخ خبر :

 29/ 05 / 1396

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان اردبیل می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از محتویات آن استفاده نمایند.