;

صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

دیدار مدیر کل هواشناسی استان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل

به گزارش روابط عمومی هواشناسی اردبیل،مدیر کل هواشناسی استان روز دوشنبه مورخه 22/08/96 با مدیر کل صدا و سیمای اردبیل در استای عملیاتی نمودن سیاست های سازمان هواشناسی دیدار نمودند

 در این دیدار دولتی مهر مدیر کل هواشناسی استان بر اهمیت اطلاع رسانی و کاربردی کردن داده ها و توصیه های هواشناسی تاکید کرده و ادامه تعاملات در این حوزه را خواستار شدند. وی با اشاره به اینکه ، ارائه توصیه های هواشناسی کشاورزی در راستای برنامه عملیاتی سازمان مرکزی در حوزه توسعه هواشناسی کاربردی(تهک)در بخش صدای اردبیل(رادیو) مقدور گردیده، اظهار  امیدواری کردند که  این امکان در سیمای اردبیل نیز در راستای اطلاع رسانی به کاربران مهیا گردد.

در ادامه ملا احمدی مدیر کل صدا وسیمای استان اردبیل با بیان اینکه نقش هواشناسی در زمینه های مختلف آگاهی بخشی و اطلاع رسانی  بسیار تاثیر گذار بوده است  بر همکاری متقابل تاکید نمود و  پیگیری تجهیز استودیو صدا و سیمای اردبیل به  سامانه نمایشگر لمسی پیش بینی  را  از  اولویت های این سازمان مطرح نمودند.

 

 

منبع خبر:

روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1396/1396-08-22(irib).htm

تاريخ خبر :

23/ 08 / 1396

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان اردبیل می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از محتویات آن استفاده نمایند.