;

صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

 

بازدید رئیس کمسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس از اداره کل هواشناسی اردبیل

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی اردبیل، مهندس رضا کریمی نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر، سرعین و نایب رئیس کمسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی شنبه 25 آذر 1396 از اداره کل هواشناسی اردبیل جهت پیگیری و رفع نیاز های موجود بازدید به عمل آوردند.

در این دیدار دولتی مهر مدیر کل هواشناسی اردبیل به بیان جایگاه هواشناسی استان و نقش تاثیر گذار آن در کلیه امور اشاره و به تشریح سامانه توسعه هواشناسی کاربردی (تهک) با توجه به نقش کاربر محور بودن آن و لزوم تقویت بسترهای مورد نیاز برای عملیاتی نمودن این سامانه را خواستار شدند.

وی در ادامه با بیان اینکه اداره کل هواشناسی با مشکلات مالی و اعتباری برای تکمیل رادار،کمبود نیروی انسانی و ... مواجه می باشد و نیازمند حمایت مسئولین در این خصوص می باشد.

 مهندس رضا کریمی نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر، سرعین و نایب رئیس کمسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی نیز بیان نمودند ‌که مشکلات و مسائل هواشناسی باید از سوی مسوولین ذیربط بصورت قوانین نظام گرا در قالب طرح تهیه و به مجلس ارائه گردد،

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر، سرعین در مجلس شورای اسلامی در خصوص همکاری لازم با هواشناسی در چارچوب قانون قول مساعد دادند و بر لزوم توجه مسوولین به  هواشناسی و داده های آن به عنوان یک نهاده  مهم کشاورزی تاکید نمودند.

 

منبع خبر:

روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1396/1396-09-25(namayandeh).htm

تاريخ خبر :

27/ 09 / 1396

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان اردبیل می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از محتویات آن استفاده نمایند.