;

صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

برگزاری جلسه توسعه هواشناسی کاربردی(تهک)در زمینه باغبانی با مسئولین جهاد کشاورزی شهرستان مشگین شهر

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی نشست صمیمی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مشگین شهر با مدیریت و کارشناسان اداره کل هواشناسی استان در محل اداره هواشناسی شهرستان مشگین شهر در روز یکشنبه مورخ 03/10/96 برگزار گردید.

در این جلسه دولتی مهر مدیر کل هواشناسی اردبیل در ارتباط با سامانه تهک بویژه در بخش ظرفیت سازی توضیحات مبسوطی را ارائه نمودند.

وی با اشاره به نقش واهمیت هواشناسی در تامین امنیت غذایی و زیستی، آن را بعنوان یک نهاده کشاورزی موثر در تولید و عملکرد محصولات کشاورزی دانستند.

در ادامه شیخ السلام مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مشگین شهر ضمن تشکر از اقدامات هواشناسی استان،ارتباط وتعامل بیشتر کارشناسان هواشناسی با کارشناسان امور باغبانی جهت ارائه توصیه های دقیقتر و کاربردی تر به منظور بهره مندی باغداران محترم را خواستار شدند.

وی از کارشناسان تهک استان برای شرکت در کلاس های ترویجی برگزار شده توسط جهاد کشاورزی مشگین شهر که یکی از قطب های تولید محصولات باغی می باشد دعوت بعمل آوردند.

 

 

منبع خبر:

روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1396/1396-10-03(tahak).htm

تاريخ خبر :

03/ 10 / 1396

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان اردبیل می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از محتویات آن استفاده نمایند.