;

صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

جلسه هم اندیشی بین اداره کل هواشناسی استان اردبیل و شرکت فرودگاههای استان اردبیل

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی اردبیل در تاریخ 09/12/96 در محل سالن جلسات شرکت فرودگاههای استان جلسه هم اندیشی بین اداره کل هواشناسی استان و شرکت فرودگاههای استان اردبیل برگزار گردید.

این جلسه که با حضور کارشناسان همدیدی اداره هواشناسی فرودکاه اردبیل و کارشناسان برج مراقبت پرواز و نمایندگان شرکت های هواپیمایی برگزار شد، مدیر کل شرکت فرودگاههای استان ضمن خوش آمدگویی به نقش اطلاعات هواشناسی در ایمنی و سلامت پروازها تاکید نموده و خواستار ارائه توضیحاتی در خصوص نحوه صدور گزارشات متار و اسپیسی شدند.

در ادامه دولتی مهر مدیر کل هواشناسی استان نیز با اشاره به نقش و جایگاه گزارشات هواشناسی در صنعت هوا نوردی، مسائل و مشکلات موجود در فرودگاه اردبیل را با توجه به شرایط اقلیمی خاص منطقه مطرح نمودند.

در ادامه سیاوش محمدی  معاون فنی و شبکه ایستگاههای هواشناسی استان توضیحاتی در خصوص نحوه صدور گزارشات متار و اسپیسی و سامانه خودکار هواشناسی فرودگاهی ارایه کردند .

 

منبع خبر:

روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1396/1396-12-09(airport).htm

تاريخ خبر :

15/ 12 / 1396

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان اردبیل می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از محتویات آن استفاده نمایند.