;

صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

پیام مدیرکل هواشناسی استان اردبیل به مناسبت سال نو (1396)

بنام خدا

همکاران، یاران و همراهان گرامی،
به لطف خداوند منان و آفریننده همه زیبایی های خلقت، بهاری دیگر از راه رسید و برای همه ما نویدِ شکوفایی و امید در عرصه های مختلف زندگی را به ارمغان آورد.

فرا رسیدن سال نو اگرچه پایانی است بر یک سال تلاش صادقانه شما عزیزان، اما سرآغازی است بر یک سال کوشش و خدمتی دیگر. در سال گذشته به یاری خداوند متعال و همت همکاران صدیق، زحمتکش و گرانقدر اداره کل هواشناسی استان، شاهد بهبود ارائه خدمات به مردم عزیزمان بودیم و برآنیم در سال 1397 با یاری همکاران و با استفاده از کلیه منابع و امکانات موجود و ارتقای ساختار اداری و مدیریتی؛ به گونه ای عمل کنیم که سطح رضایتمندی در راستای اهداف و برنامه¬های از پیش تعیین شده ارتقاء یابد و این مهم بدون تلاش بی وقفه و همت مضاعف شما همکاران عزیز محقق نمی گردد.
اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های یکایک شما همکارانِ گرانقدر در سالی که گذشت؛ فرارسیدن نوروز باستانی را به شما عزیزان و خانواده محترمتان صمیمانه تبریک گفته و سالی سرشار از بهروزی، سلامتی و شادکامی در سایه الطاف حضرت حق تعالی برایتان آرزومندم

علی دولتی مهر

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل

 

 

 

منبع خبر:

روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1396/1396-12-29(dolati).htm

تاريخ خبر :

29/ 12 / 1396

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان اردبیل می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از محتویات آن استفاده نمایند.