صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

جلسه هم اندیشی مدیر شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور با رئیس سازمان جهاد کشاورزی اردبیل

در راستای برنامه عملیاتی تهک در سال 97 و تعامل و همکاری بیشتر بین اداره کل هواشناسی و سازمان جهاد، در مورخ 31 خرداد 1397 جلسه هم اندیشی با حضور مدیر شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان اردبیل، در این جلسه مسعود حقیقت مدیر کل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور با اشاره به تاریخچه شکل گیری تهک و عملکرد آن از زمان تاسیس خاطر نشان کردند که هواشناسی استان اردبیل در حوزه توسعه هواشناسی کشاورزی (تهک) یکی از استان های مثال زدنی در کشور بوده و توانسته خدمات ارزش مندی را برای کاربران نهایی فراهم آورد.

خلیل نیکشاد رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل، با تاکید بر نقش و جایگاه هواشناسی استان در بهبود کمی و کیفی محصولات تحت پوشش خدمات هواشناسی بر آمادگی سازمان جهاد کشاورزی برای تعامل و همکاری بیشتر جهت پیشبرد اهداف سامانه تهک تاکید نمودند.

در پایان علی دولتی مهر مدیر کل هواشناسی استان اردبیل، ضمن تشکر از همکاری سازنده جهادکشاورزی در تحت پوشش قرار دادن 126 هزار از کاربران نهایی، از ایجاد ارزش افزوده 3 درصدی در سال زراعی گذشته که بالغ بر 70 میلیارد ریال می باشد که توسط توصیه های هواشناسی محقق گردیده خبر دادند.

 

 

منبع خبر:

روابط عمومی هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1397/1397-03-31(tahak).htm

تاريخ درج خبر :

04 / 04 / 1397