صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

حضور اداره کل هواشناسی استان اردبیل در نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی روز جمعه ۱۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ بعد از نماز جمعه در مصلی امام خمینی(ره) اردبیل با حضور مسئولین استانی افتتاح گردید.

در این نمایشگاه علی دولتی مهر مدیر کل هواشناسی اردبیل ضمن تبریک فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تسلیت و تعزیت ایام سوگواری فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س)، گفت:

چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید متفاوت‌تر از سال‌های دیگر برگزار شود چرا که امروز دشمن برای چهل سالگی انقلاب نیز برنامه ریزی کرده بود تا به زعم خود با طراحی تابستانی داغ و زمستانی سرد، مردم چهلمین سالگشت انقلاب را نببینند و به دنبال تحت تاثیر قرار دادن پیروزی و دستاورد‌های انقلاب بود.

وی افزود: در این نمایشگاه اداره کل هواشناسی اردبیل  با رونمایی از دستاوردها و تجهیزات سازمان هواشناسی و با تکیه به پرسنل با تجربه خود  به معرفی اجمالی و آشنایی مردم با خدمات انجام گرفته در هواشناسی اردبیل و نقش تاثیر گذار هواشناسی کاربردی(تهک) خواهد پرداخت.

وی در پایان بیان نمودند: در این نمایشگاه در محل مصلی امام خمینی(ره) اردبیل(طبقه زیر زمین) از ۱۲ تا 22 بهمن‌ماه میزبان علاقمندان خواهیم بود.

 در آغاز افتتاح مراسم، از پوستر دید ناظر (اینفوگرام) "اهم شاخص ها، فعالیت ها و خدمات اداره کل هواشناسی استان اردبیل" رونمائی شد.

 

 

 پوستر دید ناظر (اینفوگرام)

 

 

منبع خبر:

روابط عمومی هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1397/1397-11-12(namayshgah).htm

تاريخ درج خبر :

16 / 11 / 1397