صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

جلسه تودیع و معارفه مسئول حراست اداره کل هواشناسی اردبیل

مراسم تودیع و معارفه مسئول حراست اداره کل هواشناسی استان با حضور مدیرکل حراست سازمان هواشناسی کشور و مدیر کل حراست استان اردبیل بر گزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی اردبیل،این مراسم روز سه شنبه 10 اردیبهشت 1398 در محل سالن جلسات اداره کل هواشناسی اردبیل برگزار گردید. این مراسم با تلاوت کلام الله مجید آغاز و در ابتدا محمدی سرپرست اداره کل هواشناسی استان با اشاره به رسالت و وظیفه واحدهای حراست در ادارات افزودنند: بالندگی، شکوفایی و پیشرفت سازمان، مستلزم وجود محیطی امن، سالم، منظم و پویا است و حراست با توجه به وظایف و کارکردهای ذاتی خود، نقشی مهم در این زمینه ایفا کرده و خواهد کرد.ایشان در ادامه با توجه به پایان دوره مسئولیت حراست اداره کل هواشناسی اردبیل، محمد زارعی از تلاش های ایشان تقدیر و تشکر نمودند.

در ادامه روزبه مدیر کل حراست سازمان هواشناسی  با اشاره به وظایف حراستی و حفاظتی مسئولان حراست دستگاهها گفت : حراست علاوه بر اینکه از کیان اسلامی و ارزشهای دینی حفاظت می کند با شناسایی نقاط ضعف و تهدیدها و همچنین با ارائه پیشنهادات و شناساندن فرصت ها از وقوع جرایم و تخلفات اداری پیشگیری می نماید.

علایی مدیر کل حراست استان نیز ضمن اشاره به وظایف حراست بیان نمودنند: مسئولان حراست باید پل ارتباطی بین مدیران  و کارکنان بوده و اطلاعات کاملی از فضای سایبری داشته باشند .

در پایان این مراسم از زحمات محمد زارعی مسئول سابق حراست اداره کل تجلیل و مجید کوهی به عنوان مسئول حراست اداره کل معرفی شد.

 

 

 

منبع خبر:

روابط عمومی هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1398/1398-02-17(harasat).htm

تاريخ درج خبر :

17 / 02 / 1398