صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

 نشست مدیرکل هواشناسی استان اردبیل با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان

سیاوش محمدی مدیر کل هواشناسی استان اردبیل با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان اردبیل؛ سیاوش محمدی مدیرکل هواشناسی استان در این دیدار با اشاره به اینکه استان اردبیل در حال رشد بوده و بسیاری از زیر ساخت های لازم و بسترهای توسعه در حال شکل گیری می باشد و اجرای مناسب این زیر ساخت ها نیاز به داده ها و محصولات هواشناسی است که بر این اساس  اداره کل هواشناسی استان اردبیل نیز تلاش می نماید تا ضمن تجهیز خود به ابزارهای پیشرفته فعالیت خود را در زمینه تولید و ارائه محصولات و خدمات هواشناسی گسترش دهد. و این امر مستلزم تامین نیازهای پرسنلی و اعتبارات هزینه ای و تملک دارائی سرمایه ای هواشناسی استان می باشد.

محمدی همچنین ضمن اشاره به تخصص ،تعهد و سطح تحصیلاتی پرسنل هواشناسی استان، خواستار توجه هر چه بیشتر به نیازهای این مجموعه و استفاده از این ظرفیت در جهت تولید محصولات مورد نیاز کاربران بخش های مختلف استان شد .

 داود شایقی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز  ضمن تقدیر و تشکر  از خدمات مجموعه هواشناسی استان، استفاده از  داده های هواشناسی در بخش های مختلف را امری مهم و ضروری خواند و بر حمایت بیش از پیش سازمان مدیریت و برنامه ریزی از هواشناسی استان در حد توان و اعتبارات موجود  تاکید نمود.

 

 
 

 

منبع خبر:

روابط عمومی هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1398/1398-06-30(barnamerizi).htm

تاريخ درج خبر :

30 / 06 / 1398